top of page

Педагогічні ради

Співпраця з іншими закладами освіти

Теми ПЕДРАД 2020-2021н.р.

Річний звіт хореографічного відділу за 2019-2020 н.р.

Звіт відділу ДКПЦ за 2019 -2020н.р

Педради 2017/2018 н.р.

Вищим колегіальним органом управління закладу є педагогична рада.

10.10.2017 року була проведена  педрада – оглядова конференція «Нові підходи до розвитку індивідуальності дитини в контексті концепції «Нової української школи» з метою окреслення місії та базові принципи сучасної позашкільної освіти у контексті сучасної концепції нової української школи в умовах децентралізації.

     В ході цієї педради була окреслена сутність концепції  нової української школи. Панельна дискусія «Якою має бути позашкільна освіта» висвітлила  актуальні проблеми розроблення сучасної концепції позашкільної освіти.

З метою мотивації педагогів до розвитку рефлексивного мислення, здатності  до інтерсуб’єктного навчання та набуття досвіду самореалізації у професійній роботі (рефлексивно-прогностичний компонент)

12.12.2017 року була проведена педрада-творчий портрет за темою : «Педагогічне новаторство у роботі з  вихованцями дошкільного віку в умовах закладу позашкільної освіти», завдання якою було:

  • підвищити  педагогічну майстерність педагогів через ознайомлення з педагогічним досвідом керівника дитячого креативно-пізнавального центру  Шамоновой Г.С.

  • презентувати  педагогічний досвід керівника  дитячого креативно-пізнавального центру  через «професійний автопортрет»  за темою : «Сучасні методологічні підходи у навчанні  дітей дошкільного віку»

  • проаналізувати складники професійної майстерності педагога позашкільника на прикладі Шамоновой Г.С.

  • визначити щляхи підвищення фахового рівня та професійної компетенції.

 

    В умовах оновлення освіти актуальними стають проблеми педагогічної діагностики. Неможливо досягти високого рівня навчальних досягнень вихованців без відповідного контролю за ходом освітнього процесу. Проблеми оцінювання навчальних досягнень вихованців та оцінювання ефективності освіти  пов’язані між собою.

    Вирішення цієї проблеми стає можливим шляхом моніторингового дослідження. Тому поняття "моніторинг" увійшло в роботу закладу як необхідність.

    Основний зміст моніторингу полягає в одержанні інформації про стан освіти з метою прийняття управлінських рішень щодо переведення її на якісно новий рівень.

     Педагогічний моніторинг – система відбору, обробки, аналізу, зберігання інформації про діяльність педагогічної системи в конкретному напрямку, що забезпечує безперервне тривале відстеження її стану, наступну корекцію освітнього процесу та прогнозування розвитку освітньої системи.

     Проводячи педагогічний моніторинг, методична служба покликана не тільки зосереджуватись на обробці отриманої інформації, а практично повинна досягти своєї домінуючої функції – управлінської, тобто коригування та прогнозування результатів.

    Для адміністрації  закладу, дуже важливо мати оперативну, об’єктивну інформацію про дійсний стан освітнього процесу. За необхідності це дозволить йому своєчасно здійснити методичну підтримку і внести необхідні корективи.

В КЗ «МЦПР ММ» таку інформацію  надають регулярно здійснюючи  моніторингові дослідження, які є хорошим інструментом аналізу різноманітних сторін освітнього процесу. Вони дозволять одержати реальну картину результативності нововведень, напрямів плану розвитку  закладу, від мети дослідження можна виділити найрізноманітніші напрями моніторингу. Однак найважливішим з них було і залишається визначення результативності освітнього процесу. «Ефективність моделі внутрішнього моніторингу якості позашкільної освіти в Міському центрі позашкільної роботи за місцем мешкання» за такою темою відбулася  педрада – захист моделі якості позашкільної освіти  (20.02.2018 р.)

      В межах проведення тижня охорони праці та безпеки життєдіяльності, Всесвітнього дня охорони праці – гідна праця та економічне зростання, спрямовані на забезпечення безпечних умов праці для всіх працівників, 24.04.2018р. на педагогічній раді-мозаїці розглядалося питання «Робота педколективу щодо виконання вимог Положення про організацію роботи з охорони праці та  безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу».

Була проаналізована робота педколективу щодо виконання вимог Положення про організацію роботи з охорони праці та  безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу та визначені шляхи покращення умов праці та навчання в ЦДЮТ та ДЮК КЗ «МЦПР ММ».

bottom of page