top of page

Педагоги - організатори

АХМАН.jpg
Ахман Валентина Валеріївна – педагог-організатор Дитячо-юнацького клубу «Приазов'є».

Педагогічний стаж роботи 5 роки.

Моє педагогічне кредо: «У кожного вчителя повинна сяяти і ніколи не згасати маленька іскорка дитини»

Педагог – це  не просто професія, це людина яка не тільки допомагає здобувати знання, але й виховує особистість, свідомого громадянина .  Мені дуже подобається вислів  великого педагога В.О Сухомлинського «Тільки той зможе стати справжнім вчителем, хто ніколи не забуває, що він і сам колись був дитиною». Саме тому до дітей треба йти лише з любов`ю, посмішкою та гарниим настроєм інакше вони відчують фальш і не відкриють свої серця. Я люблю своїх вихованців, адже вони такі різні і водночас вони такі схожі, бо бачу завжди цікавість, і кожен з них так хоче, щоб його сьогодні похвалили, на нього звернули увагу. Я розумію, яку чудову, потрібну, важливу, але водночас і важку професію я обрала. Знаю, скільки зусиль потрібно прикладати у своїй роботі, щоб виховати справжню Людину

Дашкевич фото_z.jpg
Дашкевич Тетяна Борисівна - Педагог-організатор ДЮК «ім. Попенченко»

Стаж педагогічної роботи за посадою 1,3 роки. На данний час  є студентом БДПУ факультет «Здоров’я людини»

Маю поки що невеликий, проте значний у роботі , досвід  з проблеми самоосвіти за темою:

«Вплив краєзнавчих екскурсій на формування громадської свідомості вихованців».

иванец_z.jpg
Іванець Світлана Миколаївна - педагог-організатор дитячо-юнацького клубу «Стимул»

Педагогічний стаж 26 років, стаж роботи в КЗ МЦПРММ 21 рік. Педагогічне  кредо: «І серце віддаю дітям».  Світлана Миколаївна - педагог  ініціативний, творчий та винахідливий у педагогічній діяльності. Основна мета її педагогічної діяльності – створення розвивального  середовища у освітньому процесі клубу. Сприяє впровадженню народних традицій, звичаїв, обрядів, свят, вихованню поваги до рідної мови, пісні шляхом проведення в закладі свят, конкурсів, виставок. Готує дітей, підлітків до свідомого життя в дусі взаєморозуміння, миру, злагоди, що дозволяє отримати позитивні результати діяльності. Педагог-організатор активно взаємодіє з депутатом міської ради Курським В.І.; головою КСН «Центральний» (Шаруда Л.В.); головою  КСН «Азовстальський» (Пахомова В.Г.); завідуючої  бібліотекою ім. Пушкіна (Мануїлова Л.Ф); керівництвом ОШ №10; ЗДО №114. Користується повагою серед батьків та любов’ю серед вихованців.

Педагог відрізняється високим рівнем відповідальності та професіоналізму, вимогливістю до себе, єдністю слова та діла. Товариська, привітна як з дітьми і батьками, так і з колегами.
КАСЬЯНОВА.jpg
Касьянова Лідія Василівна

Працює у Міському центрі позашкільної роботи з 2011 року на посаді педагога-організатора   ДЮК «Зеленая планета». Основна мета її педагогічної діяльності - створення розвиваючого середовища в навчально-виховному процесі з метою досягнення оптимальних результатів в загальному розвитку дітей. Лідія Василівна активно використовує технічні засоби та інформаційні технології, здоров’я зберігаючи, ігрові та проектні технології, що позитивно впливає на розвиток всіх життєвих компетенцій вихованців.   Активно бере участь у всіх формах методичної роботи міського центру, наполегливо займається самоосвітою. Лідія Василівна має електронне портфоліо – сайт «Зелена планета». На сайті є інформація про педагога, про розклад занять, діяльність клубу, досягнення педагога та вихованців; викладені всі сертифікати, методичні розробки  занять та проекти.

мария ивановна_z.jpg
Катрич М.І. - досвідчений педагог. На посаді педагога-організатора ЦДЮТ «Західний» з 1997 року

Під керівництвом Марії Іванівни Центр дитячої та юнацької творчості став сучасним художньо-естетичним осередком, в якому працюють вокальний, театральний, хореографічні колективи, студія  образотворчого мистецтва,  Дитячий  креативно-пізнавальний центр.

Вихованці Центру дитячої та юнацької творчості «Західний» беруть активну участь у  громадському та культурному житті міста. Завдяки її наполегливій праці роботу Центру дитячої та юнацької творчості «Західний» знають та цінують у мікрорайоні та в місті.

кева_z.jpg
Кеванашвілі Надія Іванівна працює педагогом-організатором ДЮК «Спутник» у Міському центрі позашкільної роботи за місцем мешкання.
Не один рік працюю над проблемою соціальної адаптації та творчого розвитку у дітей в умовах творчого об’єднання позашкільного закладу. Працює з підлітками, що опинилися у складних життєвих обставинах. Активно співпрацює з КСН «Центральний -2», з центром соціальних служб дітей, сім`ї та молоді Кальміуського району, педагогами загальноосвітньої школи №28.  Будучи здібним організатором, Надія Іванівна тісно співпрацює з  батьками  вихованців  та  особами,  що їх замінюють, надає їм консультативну допомогу, запрошує їх до спільної роботи в дитячому клубі, проведення оздоровчих, виховних та інших заходів.
i (5)z.jpg
Крикота Ольга Анатоліївна

має педагогічний стаж 33 роки: 25 років працювала вчителем, 8 останніх – на посаді методиста з питань атестації комунального закладу «Міський центр позашкільної роботи за місцем мешкання», а також займає посаду педагога- організатора ЦДЮТ «Веселка».

Вміло застосовує  методи: SWOT-аналізу,  випереджального контролю та  методику самоменеджменту. Постійно створює умови щодо впровадження компетентнісно орієнтованого підходу в освітній процес; розробляє  сучасні методичні комплекси для роботи в міжатестаційний  та атестаційний періоди.

З метою створення умов для саморозвитку та самовдосконалення професійної компетентності педагогів,  Ольга Анатоліївна підготувала та провела семінари   «Портфоліо як засіб систематизації матеріалів самоосвітньої діяльності. Види портфоліо залежно від авторства та носія інформації»;  «Від самоосвіти до професійної майстерності», «Самоосвіта – запорука  педагогічної  творчості», «Плекаємо педагога нової генерації»;

практикум «Використання хмарних технологій у професійній діяльності педагога як засобу з удосконалення професійної  майстерності педагогів»; «Методичний ринг» як форму методичної роботи, яка сприяє вдосконаленню знань, Педагогічну олімпіаду тощо,  на які готує цікаві й змістовні мультимедійні презентації. Прийняла активну участь в підготовці до  педагогічних рад «Педагогічний досвід як фактор оновлення змісту та форми науково-методичної діяльності в КЗ «МЦПРММ»: вектори випереджального розвитку» , «Самоосвіта – запорука педагогічної творчості», конкурсів педагогічної майстерності.

    Впроваджує та удосконалює інформаційно-комунікаційні технології в професійній діяльності та повсякденному житті, вільно орієнтується  в інформаційному просторі, здатна  здійснювати спілкування на діалогічній основі, управляти власними емоціями, проявляти гнучкість у різноманітних ситуаціях професійного спілкування. Має здатність до переосмислення процесів, результатів, засобів їх досягнення; визначення шляхів покращення якості процесів та результатів роботи педагогічних працівників.

i (2)z.jpg
Крикота Валерій Мефодійович

працює у КЗ «Міський центр позашкільної роботи за місцем мешкання» з 2006 року з загальним стажем педагогічної роботи 37 років. На посаді педагога – організатора ЦДЮТ «Веселка» працює 2 роки.

Досвідчений спеціаліст, грамотний методист з фізкультурно-спортивного та оздоровчого напрямку, талановитий організатор, досконало володіє формами та методами масової, групової, індивідуальної роботи з дітьми, глибокими знаннями з організації і втіленню в освітній процес педагогіки здорового способу життя як основного чинника збереження та відновлення здоров’я.

    У Валерія Мефодійовича спостерігається задоволеність своєю професією, гнучкість, високий ступінь прийняття себе та інших, відкритість і природність у спілкуванні, доброзичливий настрій.

 

DSC_1371z.jpg
Міхальова Світлана Миколаївна

Працює педагогом-організатором у комунальному закладі «Міський центр позашкільної роботи за місцем мешкання» 33 роки. Світлана Миколаївна дуже багато часу приділяє патріотичному вихованню молоді. Приймала участь у розробці комплексної програми соціального партнерства з національно-патріотичного виховання дітей і підлітків, а також є співавтором посібника «Організація роботи з національно-патріотичного виховання у закладі позашкільної освіти». Також є одним із координаторів творчої групи з військового-патріотичного напряму закладу, наставником для молодих педагогів.

Світланою Миколаївною була розроблена модель проекту згідно якої продовжувалась та розширювалась співпраця з громадськими організаціями, а також із ВЧ А 2109 та 3057, військовослужбовцями ООС; розроблено та впроваджено цикл заходів, а саме проведення уроків мужності, майстер-класів, уроків патріотів, вечорів зустрічей, концертних програм, екскурсій у шпиталі військовослужбовців, прикордонну частину, відвідування

музеїв, виставок, фото-проектів. Вона приймала участь в усіх благодійних акція: «Зігрій солдата», «Янголи добра», «Лист пораненому», виготовлення фенечек, спільне відвідування концертних програм із військовослужбовцями тощо.

01.jpg
Ніколаєва Оксана Георгіївна

Працює на посаді педагога – організатора ЦДЮТ «Виктория» та є культорганізатором КЗ «Міський цент р позашкільної роботи за місцем мешкання».

Постійно узагальнює і поширює власний педагогічний досвід через проведення масових заходів, тренінгів для підлітків та їх батьків, майстер-класів, проведення психокорекційної роботи з вихованцями Центру.

Працює над реалізацією програми національно – патріотичного виховання – організовує зустрічі з учасниками АТО, проводить заходи з відзначення пам’ятних та знаменних дат нашої держави. Особливу увагу в своїй роботі приділяє соціально-реабілітаційному напряму. Педагог започаткувала у закладі благодійну акцію «Янголи добра», яка спрямована на допомогу військовослужбовцям, людям похилого віку, хворим, яка вже переросла у створення ГО «Волонтерський штаб «Янголи добра».  Бере активну участь у методичній роботі закладу, виступає на

засіданнях педагогічної ради, є керівником Лабораторії психолого-педагогічних досліджень закладу. З березня 2018 року є активним волонтером міського проекту «100 годин волонтерства».  Нагороджена Подякою Міського голови Маріуполя за активну соціальну позицію та популяризацію волонтерського руху. Оксана Георгіївна вже багато років є активним учасником створення сприятливих умов щодо успішного оздоровлення дітей і підлітків, організації їх безпечного та змістовного відпочинку.

Ирина Михайловна_z.jpg
Одерій Ірина Михайлівна

Почала  свою педагогічну діяльність у МЦПРММ на посаді педагога – організатора дитячо – юнацького клубу  «Огонек»  в 1987 році.

Головною ознакою роботи педагога є спрямованість та постійне співробітництво з  багатьма установами та організаціями, що створюють широкий простір у її освітньому окрузі, а саме – 

ОШ №№ 11,16,36,66,65, дитячий будинок змішаного типу Центр опіки, КСН «Кіровський», дитяча бібліотека імені Шевченка, служба у справах дітей, Центр соціальних служб для  сім`ї та дітей, також педагог співпрацює з дільничним інспектором опорного пункту №39 -  депутатом  Міської ради Андрієм Дмитровичем Тесленко. Пропагує  здоровий спосіб життя. Її вихованці постійно займають призові місця у багатьох конкурсах та спортивних іграх у рамках   проекту  «Теріторія спорту».

DSC_9895z.jpg
Папазова Сергія Григоровича

Працює на посаді педагога- організатора з 2007  року (шість років на базі ДЮК «Арго», з 2014 року – у Центрі дитячо-юнацької творчості «Вікторія».) За чотири роки роботи у центрі Папазов С.Г. зумів  на базі закритого дитячого садка створити центр дитячої творчості, який організовує роботу із вихованцями за різними напрямками позашкільної освіти.

     Сергій Григорович - доброзичливий та комунікабельний педагог, користується повагою та авторитетом серед колег, вихованців та батьків. Має багато друзів, підтримує дружні стосунки з багатьма колегами.

       За плідну працю, професійну майстерність та вагомий внесок у розвиток позашкільної роботи був нагороджений почесною  грамотою  Департаменту освіти (2020)

DSC_7512zz.jpg
Танабаш Алла Олександрівна

Працює на посаді педагога – організатора ЦДЮТ «Славутич» 1 рік та є керівником театрального гуртка.

Танабаш А.О. володіє методами педагогічної діагностики, вивчає індивідуальні особливості дітей, знає і підтримує талант та здібності кожного вихованця, вона підвищує свій фаховий рівень, вивчає досвід колег. Педагог є укладачем  проекту соціально-педагогічного напрямку Школа  аніматорів «АнІмАшКи», який успішно працював у літню оздоровчу кампанію 2015-2016 рр..

Алла Олександрівна завжди відкрита для спілкування з батьками вихованців, колегами, бере активну участь в масових заходах, флеш мобах, літньому оздоровчому відпочинку (школа аніматорів).

IMG_7396z.jpg
Трофімова Юлія Миколаївна

Працює педагогом-організатором ДЮК «Витязь»  з 2005 року.

   Мета педагога - розвиток здібностей дітей, виховання любові та поваги до праці, формування навичок і вмінь, які їм знадобляться у повсякденному житті. Виховна робота, що здійснюється нею, спрямована також на попередження формування у підлітків шкідливих звичок, рис характеру, їх проявів. Вихованці Юлії Миколаївни беруть активну участь у проведенні культурно-масових заходів, а також у районних та міських змаганнях, де неодноразово ставали переможцями та призерами змагань. Для удосконалення виховного процесу в клубі створено електронну бібліотеку, каталог методичної літератури, підключений інтернет, WI-FI зона, оновлені стенди. Розвивається матеріально-технічна база клубу,  ведуться роботи з благоустрою території .

    Будучи здібним організатором, Юлія Миколаївна тісно спілкується з батьками вихованців та особами, що їх замінюють, надає їм методичну та консультативну допомогу, запрошує до спільної роботи в дитячому клубі, проведення оздоровчих, виховних та інших заходів.

Черепова фото_z.jpg
Черепова Ніна Іванівна

Працює у Міському центрі позашкільної роботи за місцем мешкання  з 2006 року  педагогом-організатором Центру дитячої та юнацької творчості "Солнечный".

Для її педагогічної діяльності характерний творчий пошук, прагнення удосконалення організації навчально – виховного процесу в Центрі. Має організаторські здібності.

Ніна Іванівна є автором розробок: виховний проект "Клуб Друзья"(для творчих дітей та їх батьків); блок тематичних виховних годин: «Школа здорового харчування» за темами: «Вода-основа життя…», «Різноманітне харчування», «Гігієна харчування»,«Режим харчування»,«Раціон харчування», «Культура  харчування», «Організація та проведення соціологічних опросів в соцмережах», брала участь у розробці проекту: «Сходи до успіху».

Головною ознакою системи роботи педагога є спрямованість педагогічного процесу на формування у вихованців життєво важливих компетентностей, що забезпечує можливість орієнтуватися у сучасному суспільстві, інформаційному просторі,

подальшому здобутті освіти всебічно розвиненої людини.

Ніна Іванівна підтримує зв’язки з батьками, надає їм консультативну допомогу з питань освіти, фізичного й психічного розвитку їх дітей.

bottom of page